Buto remontas jūsų namams

Mūsų įmonė - "Buto remontas"

Statybų ir remonto specialistai

Remonto meistrai - apdaila ir statybos darbai

Įmonės veikla

Dirbame remonto, statybos ir apdailos sektoriuje visoje Lietuvoje. Turime platų paslaugų sąrašą ir specializuojamės į kapitalinius būsto, buto, namo remonto darbus, apdailą ir pilną įrengimą. Siūlome savo klientams ilgalaikę sukauptą darbo patirtį, kuri atsispindi mūsų atliktų darbų kokybėje. Rimta meistrų komanda atlieka tiek pilna būsto remontą tiek skirtingų buto ar namo kambarių kapitalinį remontą. Pagal kiekvieno kliento poreikius sukuriame individualių darbų sąmatą pagal kliento galimybes ir biudžetą. Kiekvienam savo užsakovui siūlome individualias konsultacijas ir sudarome geriausią kokybės ir kainos pasiūlymą. 

Skambinkite + 370 622 811 96, +370 692 887 30
namo remonto darbai
Remonto ir apdailos darbai už gerą kainą
Būsto įrengimas

Mūsų specializacija

Būsto kapitalinis remontas, pilna būto/namo apdaila, vidaus patalpų pilnas įrengimas, fasado apdaila, kosmetinis remontas, išorės apdaila, naujos statybos buto apdaila, buto įrengimas, santechnikos ir elektros inžinerinės paslaugos, šildymo sistemų montavimas ir kiti remonto ir statybų darbai. 

vonios remontas

Vonios ir tualeto kapitalinis remontas

Santechnikos darbai, plytelių klijavimas, sienų ir lubų paruošimas, vandens prietaisų montavimas, baldų surinkimas.

viso buto apdaila

Pilnas buto / namo remontas, apdaila ir įrengimas

Pilnas buto, namo, būsto remontas, vidinė ir išorinė apdaila, įrengimo paslaugos. Visi vidaus remonto darbai, apšildymas, indžinerinių sistemų montavimas, dažymas, glaistymas, gkp plokščių montavimas, grindų montavimas.

langų montavimas

Remonto ir statybos darbai

Fasado darbai, stogų remontas, mūro darbai, griovimo darbai, santechnikos ir elektros darbai, pamatų liejimas, skardinimo darbai, namo išorinė apdaila ir kiti remonto stambūs ir smūlkus darbai.

Skambinkite ir konsultuokitės su mūsų ekspertais